- reklama -

Advertisement
Techniki podłogowe
posadzki-firmy 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i wykonawcą systemów podłogowych wielu renomowanych producentów pokryć podłogowych.Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i długoletnią eksploatacją, co poświadczają odpowiednie atesty, świadectwa dopuszczenia do użytkowania na obiektach użyteczności publicznej oraz gwarancje producentów.


Armstrong – europejski producent wykładzin dywanowych i twardych, w płytkach i w rolce, oraz systemów sufitów podwieszanych; produkty charakteryzuje bardzo wysoka jakość i szeroka gama kolorystyczna.


Polyflor – producent homogenicznych wykładzin PCV oraz ekskluzywnej kolekcji paneli i płytek winylowych Expona, Kudos i Camaro.


Mohawk - amerykański producent wykładzin dywanowych o bardzo wysokiej gramaturze i relatywnie niskiej cenie w porównaniu z producentami europejskimi.


Domo – producent wykładzin dywanowych w rolce i w płytkach o ciekawym wzornictwie.


Sit-in - włoski producent wysokiej jakości wykładzin dywanowych do biur i hoteli.


Gamrat - krajowe wykładziny PCV o szerokiej gamie kolorystycznej, wysoka jakość i atrakcyjna cena.


Tarkett – wykładziny PCV w rolce i w płytkach; produkty charakteryzuje bogata kolorystyka i wysoka jakość.


Vorwerk - wykładziny wyprodukowane są z najlepszego włókna, przeznaczone do stosowania w biurach, hotelach, mieszkaniach prywatnych, salach konferencyjnych i szpitalach. Są trwale antyelektrostatyczne poprzez dodanie do runa włókien prądoprzewodzących. Odporne na  kółeczka foteli, odporne na ścieranie, łatwe w utrzymaniu czystości, nie strzępią się; charakteryzują się wysoką trwałością oraz elegancją.

 

Ponadto firma Budofix gwarantuje profesjonalny montaż powyższych produktów na najwyższej jakości chemii budowlanej przez wykwalifikowanych pracowników, na dowód czego przedstawiamy liczne certyfikaty autoryzowanego wykonawcy wystawione przez producentów oferowanych przez nas materiałów.

 

   
 
© 2019 Budofix - tynki gipsowe, tynki strukturalne, tynki z agregatu, gipsowe tynki, techniki podłogowe, warszawa, jaki tynk, rodzaje tynków, tynkowanie